Duchovně-odpočinkový pobyt na La Salettě + Ars a Taizé 3. 5. – 10. 5. 2010

Duch. obnova, odpočinek, turistika, poznání
Duchovně-odpočinkový pobyt na La Salettě + Ars a Taizé 3. 5. – 10. 5. 2010

CK AVETOUR s r. o. ve spolupráci s Diecézním centrem pro seniory Hradec Králové

pořádá

Duchovně-odpočinkový pobyt na La Salettě + Ars a Taizé

v roce zasvěceném kněžím

3. 5. – 10. 5. 2010

7.990,- Kč

ODJEZD: 3. 5. ze Svitav v 10:00 hod. z autobusového nádraží od budovy čekárny a občerstvení, z Hradce Králové v 11:30 hod. ze starého autobusového nádraží, z Prahy ve 13:30 hod. z parkoviště nad vchodem do budovy hlavního vlakového nádraží (podél hlavní magistrály) a z Českých Budějovic v 16:00 hod. z Mariánského náměstí – od zastávky MHD ve směru na Rakousko.

NÁVRAT: 10. 5. po stejné trase přibližně v odpoledních hodinách

PROGRAM: pobyt na vysokohorské La Salettě ve výšce téměř 2000 m n. m. v „zajetí„ horských velikánů a Boží přítomnosti. Duchovní program povede P. ICLic. Miloslav Šiffel. Během pobytu bude několik příležitostí ke krásným procházkám i delším túrám, osobní volno k individuálnímu využití na tomto překrásném místě, možnost výstupů na okolní vrcholy různých stupňů náročnosti. Každý den mše sv. a večerní procesí s lampiónovým průvodem u místa zjevení. Z La Saletty přejedeme na sever od Lyonu do Arsu do míst působení sv. Jana Maria Vianneye, od jehož úmrtí uplynulo již 150 let, návštěva Taizé – celosvětově známé ekumenické společenství.

UBYTOVÁNÍ: 4x v hotelu na La Salette ve 2 lůžkových pokojích, 1x u Lyonu ve dvoulůžkových pokojích.

CENA ZAHRNUJE: dopravu moderním klimatizovaným autobusem, veškeré poplatky, 5x ubytování, 4x polopenze, 1x snídaně – teplé párky z autobusu, duchovní doprovod, servis průvodce, pojištění léčebných výloh v zahraničí, zákonné pojištění CK

CENA NEZAHRNUJE: připojištění proti stornu (nepovinné) 216,- Kč/os./pobyt, nutné uhradit spolu se zálohou při podpisu smlouvy (pro případ zrušení zájezdu ze strany klienta, viz www.avetour.cz - u každého zájezdu - pojištění)

PŘEPRAVA: se realizuje moderním klimatizovaným autobusem se standardním občerstvením, (teplé a studené nápoje…), polévky, teplé párky, během jízdy duchovní pořady

POKYNY: vážným zájemcům zašleme složenku a cestovní smlouvu , k zařazení do zájezdu musí být uhrazena záloha ve výši 3.000,- Kč a po obdržení zálohy a vyplněné cestovní smlouvy vám bude potvrzena kopie, která stvrzuje zařazení do zájezdu.

DOPORUČENÍ: běžné léky, vhodnou obuv, vhodné oblečení (letní + větrovku a pláštěnku), zpěvníky, velmi vítána kytara, růženec, fotoaparát, baterku apod., zcela orientační kapesné cca 50 Euro.

PŘIHLÁŠKY: Diecézní centrum pro seniory, Velké nám. 35, Hradec Králové 500 01, tel.: 495 063 661, mobil: 737 215 328, email: dcs@diecezehk.cz, www.dcshk.cz, skype: seniori.diecezehk.cz. Dárkový certifikát na vyžádání.

OBSAZENO

FOTOGALERIE: Prohlédněte si fotogalerii ze zájezdu Francie 2008.